Kino na Tynieckiej

W związku z sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce, seanse filmowe w Multimedialnej Bibliotece zostały zawieszone do odwołania.


filmowe piatki
60-osobowe kino w Multimedialnej Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI rozpoczęło swoją działalność w lutym, 2015 r. Na początku funkcjonowało jako jedno z kin społecznościowych w ramach projektu Kino za Rogiem, od 2017 r. działa niezależnie jako Kino na Tynieckiej. W repertuarze kina znajdują się filmy fabularne, dokumentalne i animowane, produkcje polskie i zagraniczne, ekranizacje lektur, klasyka filmowa. Kino współpracuje ze Stowarzyszeniem Nowe Horyzonty, ma przyjemność organizować pokazy wartościowych filmów, nagradzanych podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Kino Dzieci. W tygodniu odbywają się pokazy edukacyjne dla dzieci z warszawskich szkół i przedszkoli, w piątki i weekendy seanse rozrywkowe i edukacyjne dla odbiorców indywidualnych, czytelników biblioteki. Kino gości również uczestników akcji "Zima w Mieście" i "Lato w Mieście". Oferta filmowa Kina na Tynieckiej jest bogata i sukcesywnie poszerzana, każdy młody kinoman znajdzie tu coś dla siebie. Wstęp na wszystkie projekcje jest bezpłatny.

 

Repertuar dla grup zorganizowanych udostępniamy drogą mailową - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Repertuar kina dostępny jest po zalogowaniu się w zakładce - REPERTUAR KINA.