W maju w Elektrotece opiekunem stanowiska jest Pan Szymon (student Politechniki, Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych), który zaprasza na dyżur naprawczy:
- 6.05.2022 r. (piątek) w godz. 15.00-18.00
- 10.05.2022 r. (wtorek) w godz. 15.00-18.00
- 24.05.2022 r. (środa) w godz. 15.00-18.00
- 30.05.2022 r. (poniedziałek) w godz. 15.00-17.00

Zapisy i rezerwacje:
- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- tel 22 646-46-02
W treści wiadomości prosimy w skrócie opisać problem z jakim przyjdzie się do Elektroteki. 


Otwarty warsztat naprawczy Elektroteka to przestrzeń przyjazna wszystkim miłośnikom elektroniki. Pracownia jest miejscem, w którym  mieszkańcy mogą wykonać drobnych napraw sprzętu elektronicznego. Zapraszamy młodzież powyżej 13 roku życia, dorosłych do współtworzenia z nami tego miejsca.

Pracownia wyposażona jest w stół warsztatowy, sprzęt pomiarowy, narzędzia do precyzyjnych napraw, stację lutowniczą, sprzęt do napraw ekranów. Szczegółowy wykaz sprzętów znajduje się TUTAJ.

Co można zrobić w ELEKTROTECE?
- zlutować przewód do słuchawek
- złożyć komputer
- wyczyścić sprzęt komputerowy

Zasady korzystania z Elektroteki określa jej  REGULAMIN.  Wielkość pliku 158 KB [PDF]
Załączniki:
Oświadczenie Wielkość pliku 158 KB [PDF]
Oświadczenie rodzica/opiekuna prawnego osoby niepełnoletniej Wielkość pliku 151 KB [PDF]
Polityka przetwarzania danych osobowych Wielkość pliku 152 KB [PDF]

Dlaczego stworzyliśmy ELEKTROTEKĘ?
Chcemy zwrócić  uwagę mieszkankom i mieszkańcom Mokotowa na problem wyrzucania sprzętów elektronicznych i na możliwość ich naprawienia. Chcemy zaoferować młodzieży i dorosłym przestrzeń, w której będą mogli tworzyć, jak również rozwijać swoje zainteresowania związane z elektroniką, informatyką, nowymi technologiami, techniką. W planach mamy spotkania z ekspertami, tematyczne warsztaty.  Podzielcie się z nami tematami, które chcielibyście poznać?

Otwarty warsztat naprawczy dostępny jest dla wszystkich, którzy chcą popracować z elektroniką. W celu rezerwacji miejsca i skorzystania z narzędzi należy zapoznać się z regulaminem, wypełnić oświadczenie. Z warsztatu naprawczego można korzystać w godzinach jego funkcjonowania, przy obecności opiekuna stanowiska. Dodatkowych informacji udzielamy mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i telefonicznie 22 646 46 02.

Otwarty warsztat naprawczy ELEKTROTEKA został dofinansowany ze środków m.st. Warszawy na rozwój Miejsc Aktywności Lokalnej.