Kalendarz wydarzeń

Poniedziałek. 03 Sierpień, 2020 - Niedziela. 09 Sierpień, 2020
Tydzień 32
Środa. 05 Sierpień, 2020
11:00 am

Druk 3D - projektowanie dla początkujących

Zapraszamy dzieci powyżej 8 roku życia do udziału w warsztatach on-line "Druk 3D - projektowanie dla początkujących". Podczas zajęć poznamy zastosowanie technologii cyfrowej i druku 3D w wielu dziedzinach, począwszy od twórczości artystycznej, przez wyrób części zamiennych, aż po wydruki hobbystyczne. Zajmiemy się projektowaniem obiektów przestrzennych w programie Thinkercad i pod okiem instruktorów, w warunkach domowych rozpoczniemy przygodę z trójwymiarem. Poznamy drogę tworzenia projektu: od pomysłu, po realizację, a gotowe modele urzeczywistnimy w postaci wydruku. Prace będą do odbioru w bibliotece, lub zostaną przesłane pocztą.

Wymagania sprzętowe: komputer z dostępem do Internetu, kamerka i mikrofon.

Początek zajęć 5 sierpnia, godzina 11.00.

Warsztaty odbędą się na platformie internetowej, do której kontakt uczestnicy dostaną po uprzednim zarejestrowaniu się na zajęcia.

Wstęp wolny! Liczba miejsc ograniczona. Zapisy online przez stronę www.mbddim.pl (kalendarz)

Działanie odbywa się w ramach projektu „Kluby kreatywności w bibliotekach - druga edycja", będącego częścią Programu Rozwoju Bibliotek 2019-2020 realizowanego ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

 

Sobota. 08 Sierpień, 2020
12:00 pm