Druk 3D - projektowanie dla początkujących

Zapraszamy dzieci powyżej 8 roku życia do udziału w warsztatach on-line "Druk 3D - projektowanie dla początkujących". Podczas zajęć poznamy zastosowanie technologii cyfrowej i druku 3D w wielu dziedzinach, począwszy od twórczości artystycznej, przez wyrób części zamiennych, aż po wydruki hobbystyczne. Zajmiemy się projektowaniem obiektów przestrzennych w programie Thinkercad i pod okiem instruktorów, w warunkach domowych rozpoczniemy przygodę z trójwymiarem. Poznamy drogę tworzenia projektu: od pomysłu, po realizację, a gotowe modele urzeczywistnimy w postaci wydruku. Prace będą do odbioru w bibliotece, lub zostaną przesłane pocztą.

Wymagania sprzętowe: komputer z dostępem do Internetu, kamerka i mikrofon.

Początek zajęć 5 sierpnia, godzina 11.00.

Warsztaty odbędą się na platformie internetowej, do której kontakt uczestnicy dostaną po uprzednim zarejestrowaniu się na zajęcia.

Wstęp wolny! Liczba miejsc ograniczona. Zapisy online przez stronę www.mbddim.pl (kalendarz)

Działanie odbywa się w ramach projektu „Kluby kreatywności w bibliotekach - druga edycja", będącego częścią Programu Rozwoju Bibliotek 2019-2020 realizowanego ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

 

Szczegóły wydarzenia

Data wydarzenia 08-05-2020 11:00 am
Data wydarzenia 08-05-2020 12:30 pm
Data rozpoczęcia rejestracji 07-29-2020 8:00 am
Ilość miejsc 8
Zarejestrowanych 8
Dostępne miejsca 0
Nie przyjmujemy już rejestracji na to wydarzenie