Angielski dla dzieci. ZAJĘCIA on-line

 

Plakat promujący kurs. Na górze tekst: "Angielski dla dzieci zajęcia online". Na środku grafika z symbolami: flagi brytyjskie, czerwona budka telefoniczna, taksówka. Na dole logotypy: Multimedialnej Biblioteki, Urzędu Dzielnicy Mokotów, Syrenki Zakochaj się na Mokotowie

 Zajęcia prowadzone są metodą immersji językowej tj. zanurzenia w języku angielskim. Metoda ta uznawana jest za najskuteczniejszą, gdyż najbardziej zbliżona jest do naturalnego procesu zdobywania kompetencji językowych dziecka. Oznacza to, że prawie przez cały czas zajęć dzieci osłuchują się z wypowiedziami prowadzącego.Podczas spotkań on-line dzieci będą uczyły się języka poprzez zabawę. Nauczyciel poprzez pokazywanie, gesty, mowę ciała przekazuje informacje w taki sposób, aby dziecko zrozumiało znaczenie słów. 

 

Wiek uczestników: 5-6 lat

Data: środa, godz. 17.00

Forma zajęć: on-line (platforma Zoom)

Czas trwania: 30 min.- 45 min.     

Liczba miejsc ograniczona, wstęp bezpłatny, obowiązują zapisy on-line przez stronę www.mbddim.pl

Początek zajęć - wrzesień 2020 r. / Koniec zajęć - czerwiec 2021

Jesteś zainteresowany zajęciami, a nie ma już miejsc? Skontaktuj się z instruktorem pisząc w temacie maila LISTA REZERWOWA Język angielski dla dzieci Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.