Kalendarz wydarzeń
poniedziałek, listopad 21, 2022 |
00:00 |
Wystawa „Świteź”Zapraszamy na wystawę prezentującą niezwykłe ilustracje Anny Pałosz do gry „Świteź” na podstawie „Ballad i romansów” Adama Mickiewicza. Zadaniem przed jakim stanęła artystka było stworzenie nowoczesnych ilustracji do edukacyjnej gry karcianej, inspirowanej jednym z najważniejszych tekstów naszej kultury. Gra połączona jest kodami QR z internetową platformą wiedzy www.mickiewicz.promocjaksiazki.pl. Projekt „Świteź” został zrealizowany przez Agencję Promocyjną OKO dzięki dofinansowaniu z programu „Ballady i romanse” Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, patronat honorowy objął Wydział Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, a partnerami są Biblioteka Kraków i Teatr Lalek „Rabcio”. Wystawę można oglądać w godzinach pracy biblioteki do 13 stycznia 2023 r. Wstęp wolny, zapraszamy! |
16:30 |
Zagraj w PS4FIFA, NBA, Drive Club, Lego Hobbit to tylko niektóre gry PlayStation, z których będzie można skorzystać podczas poniedziałkowych spotkań w bibliotece. Czekają gry wyścigowe, sportowe, przygodowe... Zapraszamy graczy do wspólnych rozgrywek na dużym ekranie.
Spotykamy się 7, 14, 21, 28 listopada w godzinach 16.30-18.00.
Wstęp wolny.
|
16:30 |
Elektroteka. Otwarty warsztat naprawczyOtwarty warsztat naprawczy Elektroteka to przestrzeń przyjazna wszystkim miłośnikom elektroniki. Pracownia jest miejscem, w którym mieszkańcy mogą wykonać drobnych napraw sprzętu elektronicznego. Zapraszamy młodzież powyżej 13 roku życia, dorosłych. Pracownia wyposażona jest w stół warsztatowy, sprzęt pomiarowy, narzędzia do precyzyjnych napraw, stację lutowniczą, sprzęt do napraw ekranów. Szczegółowy wykaz sprzętów znajduje się TUTAJ.
Co można zrobić w ELEKTROTECE? Jak się zapisać?
|