Wirtualny spacer po zimowym niebie z Karolem Wójcickim

Zimowe niebo skrywa wiele niezwykłych skarbów. Jasne gwiazdy skrzą się na nim niczym kryształki lodu. Jakie widoki czekają nas w ciągu najbliższych tygodni? O zimowych konstelacjach i obiektach głębokiego nieba opowie popularyzator i pasjonat astronomii Karol Wójcicki.

Karol Wójcicki - pasjonat nocnego nieba, popularyzator astronomii, dziennikarz naukowy, prezenter telewizyjny. Twórca największego w Polsce astronomicznego fanpage „Z głową w gwiazdach” na Facebooku.

Zapraszamy wszystkich miłośników astronomii na spotkanie online 20 lutego, o godz. 11.00. Liczba uczestników jest ograniczona, zapisy online.

Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom, do której uczestnicy dostaną link z hasłem dostępu. Wiek uczestników to 6+, młodzież, dorośli.

Wydarzenie finansowane jest ze środków pochodzących z Budżetu Obywatelskiego 2021 w ramach projektu "Biblioteka z ogrodem zamiast betonu, otwarta w weekendy, rozkWita na Tynieckiej - bezpłatne koncerty, filmy, nowości wydawnicze, warsztaty, kawa, hamaki i źródełko wśród kwiatów”.

Szczegóły wydarzenia

Data rozpoczęcia 20-02-2021 11:00
Data zakończenia 20-02-2021 12:00
Liczba miejsc 40
Zarejestrowanych 40
Dostępne miejsca 0
Przepraszamy, brak wolnych miejsc.