Wiersze dla zwierzęcych przyjaciół - warsztaty

"Wiersze dla zwierzęcych przyjaciół", to warsztaty, na których poznacie wiersze o zwierzętach pisane w różnych epokach przez dzieci i dorosłych, wielkich i sławnych jak królowa Elżbieta czy Tove Janson albo mało znanych jak Vita Jasinauskaite, poetka i hipoterapeutka z Litwy, która organizuje dla swoich koni wieczory poetyckie i koncerty muzyki kameralnej. Uczestnicy warsztatów sami również napiszą coś dla swoich zwierzęcych przyjaciół (o nich i do nich) pod okiem prowadzącej warsztat, tłumaczki poezji Zuzanny Mrozikowej. 

 

Dla kogo?
Spotkanie dla dzieci w wieku 10+, młodzieży
Kiedy?
20 sierpnia (sobota) godzina 11.00-12.30
Jak się zapisać?
? on-line na stronie www.mbddim.pl 
?tel.: 22 646 46 49
?e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Zuzanna Mrozikowa - polonistka i lituanistka, tłumaczka literatury litewskiej na język polski, edukatorka domowa. Mieszka w Warszawie z mężem i czwórką dzieci. Prowadzi warsztaty literackie dla dzieci i młodzieży, wprowadzające w taki rodzaj pisania, który wypływa z refleksji i kontemplacji. Jej przekłady i artykuły ukazywały się m.in. w „Borussii”, „Dekadzie Literackiej”, „Kartkach”, „Literaturze na Świecie”.

Warsztaty realizowane w ramach projektu "Z natury wzięte" finansowane z Funduszu Edukacji Kulturalnej 2022.

WAŻNE DLA UCZESTNIKÓW
Informujemy, że podczas wszystkich wydarzeń projektu "Z natury wzięte" będą wykonywane, a następnie upubliczniane i przetwarzane zdjęcia lub filmy, na których może zostać uchwycony wizerunek osób obecnych. Biorąc udział w spotkaniu czy wydarzeniu w ramach projektu uczestnicy oraz obserwatorzy wyrażają zgodę na upublicznianie i przetwarzanie wizerunków ich i ich dzieci na zdjęciach lub filmach wykonanych podczas wydarzeń. Jednocześnie zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby zadbać o bezpieczeństwo Państwa danych.

Szczegóły wydarzenia

Data rozpoczęcia 20-08-2022 11:00
Data zakończenia 20-08-2022 12:30
Liczba miejsc 20
Zarejestrowanych 4
Dostępne miejsca 16