Warsztaty plastyczne z Anną Salamon

Poznajcie Franka, jego rodziców i dwa psy. Wybierzemy się z nimi nad morze, na spacer, odwiedzimy ich w domu… A to co? W pustym pokoju pojawił się regał. Zapełnimy go razem? Miś, dwie filiżanki, trzy samochody… Przy okazji poznamy cyferki i trochę policzymy. 
 
"Cyferkowa książka" autorstwa Anny Salamon (ilustracje) i Alicji Krzanik (tekst) dzięki pięknym włóczkowym ilustracjom i zabawnym wierszykom sprawia, ze nauka matematyki to świetna zabawa!
 
Zapraszamy dzieci od 6 roku życia do udziału w warsztatach plastycznych z ilustratorką książki! Podczas zajęć zobaczymy wydziergane ilustracje z "Literkowej  książki" i "Cyferkowej książki". Dowiemy się jak powstawały przestrzenne obrazy i przede wszystkim stworzymy własne kolorowe cyferki. 
 
Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona, zapisy on-line.
Wydarzenie finansowane jest ze środków pochodzących z Budżetu Obywatelskiego 2021 w ramach projektu „Biblioteka z ogrodem zamiast betonu, otwarta w weekendy, rozkWita na Tynieckiej - bezpłatne koncerty, filmy, nowości wydawnicze, warsztaty, kawa, hamaki i źródełko wśród kwiatów”.

Szczegóły wydarzenia

Data rozpoczęcia 19-06-2021 11:00
Data zakończenia 19-06-2021 12:30
Rejestracja od dnia 07-06-2021
Liczba miejsc 15
Zarejestrowanych 14
Dostępne miejsca 1
Nie przyjmujemy już rejestracji na to wydarzenie