Warsztaty graficzne "Tworzymy fantastyczne światy"

„Tworzymy fantastyczne światy” z Kamilą Lukaszczyk i poznajemy technikę graficzną jaką jest kolografia!

To okazja nie tylko do twórczej pracy plastycznej, ale i możliwość obejrzenia książek autorskich, które są eksponowane na wystawie „Regał – spotkania z książką autorską”.

Termin realizacji: 27 stycznia 2024 r., godz. 11.00.
Czas trwania: 1,5 h.
Odbiorcy: dzieci w wieku 6-10 lat.
Zapisy on-line, tel. 22 646 46 49, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
R
ejestracja dotyczy dzieci.


 

Kamila Lukaszczyk jest artystką wizualną, absolwentką Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu, gdzie uzyskała dyplom magisterski z wyróżnieniem z dziedziny grafiki artystycznej, w Pracowni Wypukłodruku prof. Andrzeja Bobrowskiego. Uczestniczka wielu wystaw w kraju, jak i zagranicą. Odbyła staż graficzny w Galerii artysty Igora Morskiego w Palma de Mallorca latem 2019 roku. Głównie zajmuje się grafiką artystyczną oraz ilustracją. W swojej twórczości poszukuje odpowiedzi, punktem wyjścia często jest dla niej rzeczywistość, emocje jak i wspomnienia. Prowadzi eksperymenty, stara się zbliżyć do nieuchwytnych doznań, niezwykle ważny jest dla niej sam proces twórczy. Funkcjonuje w zakresie metod, obszarów i zjawisk intermedialnych. Sztukę traktuje jako miejsce refleksji pomiędzy słowem, obrazem, dźwiękiem, przestrzenią i obecnością. Kocha kolor, ślady, teksturę, przypadek twórczy. Absolwentka Studium Pedagogicznego.

Szczegóły wydarzenia

Data rozpoczęcia 27-01-2024 11:00
Data zakończenia 27-01-2024 12:30
Liczba miejsc 20
Zarejestrowanych 20
Dostępne miejsca 0
Przepraszamy, brak wolnych miejsc.