TEATR W BIBLIOTECE – spektakl „MÓJ TEATR JEST TAM GDZIE JA"

"Mój teatr jest tam gdzie ja" to interaktywny spektakl stworzony z myślą o małym, ale także większym widzu, opowiadający o sile marzeń.

Główna bohaterka Joanna, kelnerka z potrzeby, artystka z wyboru, wciąga przybyłych gości w swój tajny plan – przy ich współudziale chce namówić właściciela kawiarni – Krzysztofa aby otworzył w kawiarni teatr i… występował razem z nią. Na oczach widzów ze zwykłych, kawiarnianych rzeczy tworzony jest świat teatru – łyżka staje się gryzącą wszystkich Hanią, obrus – sceniczną kotarą czy kredens, przedszkolem z krzyczącymi filiżankami-dziećmi.

Spektakl to opowiedziana z dużą dozą humoru historia o sile jaka w Nas drzemie – jeżeli chcemy coś zrobić, naprawdę możemy wszystko!

tekst : Maria Wojtyszko
teksty piosenek, reżyseria, adaptacja: Magdalena Młynarczyk
scenografia i kostiumy: Katarzyna Kucharska
muzyka: Magdalena Gorwa

Występują:
Joanna: Julia Bochenek
Krzysztof: Maciej Łabaz

Wstęp wolny, obowiązują zapisy: tel. 22 646 46 49 | on-line: www.mbddim.pl | mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Rezerwacja miejsca dotyczy dzieci i opiekunów.

Działanie realizowane jest przez Bibliotekę Publiczną w Dzielnicy Mokotów w ramach Mokotowskiego Trójdzionka Teatralnego.

Szczegóły wydarzenia

Data rozpoczęcia 06-10-2023 17:00
Data zakończenia 06-10-2023 18:00
Liczba miejsc 52
Zarejestrowanych 52
Dostępne miejsca 0
Przepraszamy, brak wolnych miejsc.