Spotkanie z Panią Astronomką - dr Mileną Ratajczak!

Wydawnictwo Tatarak i Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI zapraszają na spotkanie z Panią Astronomką - dr Mileną Ratajczak!
Dr Milena Ratajczak to astronomka, popularyzatorka nauki. Współpracuje z pismami popularnonaukowymi, redaguje książki i gry o tematyce astronomicznej.

Na kosmiczne warsztaty zapraszamy dzieci w wieku 5+. Punktem wyjścia do działań będzie książka "Wokół Słońca. Nasze miejsce w kosmosie" (Ilustracje: Aina Bestard, opracowanie tekstu: Dr. Antonio Hales, tłumaczenie: Karolina Jaszecka, korekta merytoryczna: Dr Milena Ratajczak). Podczas spotkania nie tylko poznamy ciekawostki związane z układem planetarnym, ale także wystrzelimy rakiety, które każdy ozdobi osobiście. 

Spotkanie z Panią Astronomką - Mileną Ratajczak z Obserwatorium Astronomicznego UW
25.11 (sobota) - godzina 12:15 - 13:15

Wstęp wolny!
Rezerwacja miejsca na spotkanie dotyczy dzieci. Zapisy on-line | tel. 22 6464649 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 ______________________________________________________________________________________________


Spotkanie realizowane jest podczas III Mokotowskiego Kiermaszu Książek dla Dzieci i Młodzieży, który trwa od 12.00 do 18.00
(Tego dnia biblioteka nie realizuje wypożyczania i zwracania książek).

Szczegóły wydarzenia

Data rozpoczęcia 25-11-2023 12:15
Data zakończenia 25-11-2023 13:15
Liczba miejsc 30
Zarejestrowanych 30
Dostępne miejsca 0
Przepraszamy, brak wolnych miejsc.