Rodzinne warsztaty z Katarzyną Boni

Ośmiornica Zośka ze Słonecznej Zatoki – spotkanie z Katarzyną Boni i warsztaty plastyczne

Z okazji premiery książki  „Ośmiornica Zośka” Katarzyny Boni z ilustracjami Marcina Minora (Wydawnictwo Agora dla dzieci) zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na spotkanie z autorką oraz rodzinne, podmorskie warsztaty plastyczne!


Czemu ośmiornice są tak niesamowite? Dlaczego bohaterka ma na imię Zośka, a nie np. Kasia? Czy wszystkie dziwne  zwierzęta występujące w książce autorka widziała na własne oczy? I czy podwodny świat bardzo różni się od naszego? Podpytamy o to Katarzynę Boni, która dość często tam zagląda, ponieważ… uwielbia nurkować.
Przeczytamy fragment  książki i poznamy lepiej jej niezwykłych bohaterów i z energią zabierzemy się do działania. Wspólnie stworzymy wielką podwodną panoramę, którą zapełnimy bogactwem morskiego życia: rafą koralową, krabami, ukwiałami, rybami, i rzez jasna – ośmiornicami! Co znajdzie się na podmorskim obrazie – to już zależy od Waszej wyobraźni i chęci.  A jak już wrócimy na powierzchnię, czekają nas wspólne pamiątkowe zdjęcia, osobiste dedykacje od Autorki oraz drobne ośmiornicowe niespodzianki!

⏰ Sobota, 21 maja, godz. 11.00
⚓ Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI (ul. Tyniecka 40a, Warszawa), Sala Kinowa

Warsztaty dla dzieci w wieku 7-10 lat, wraz z rodzicami.
Wstęp wolny, zapisy online

Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książki „Ośmiornica Zośka”. 
Więcej o książce: kulturalnysklep.pl

Zapraszamy serdecznie!

Szczegóły wydarzenia

Data rozpoczęcia 21-05-2022 11:00
Data zakończenia 21-05-2022 12:30
Liczba miejsc 30
Zarejestrowanych 30
Dostępne miejsca 0
Przepraszamy, brak wolnych miejsc.