Pokaz filmu "Nawet myszy idą do nieba"

21 maja o godz. 14.00 zapraszamy na bezpłatny pokaz filmu "Nawet myszy idą do nieba".

O filmie:

Czy mysz i lis mogą być przyjaciółmi? Kiedy uparta Czmyszka i strachliwy Rudeusz trafiają do nieba, nic na to nie wskazuje. W nowym świecie muszą porzucić swoje instynkty i stawić czoła fantastycznej przygodzie. Dokąd zaprowadzi ich ta niezwykła podróż?

Mała Czmyszka usilnie stara się udowodnić wszystkim swoją odwagę. Aby tego dokonać, zaryzykuje nawet spotkanie z drapieżnikiem! Jej śmiała próba kończy się jednak w zupełnie niespodziewany sposób. Myszka trafia do niezwykłej krainy, gdzie na swojej drodze spotyka bojaźliwego liska Rudeusza. Czy tak różni bohaterowie będą w stanie się dogadać? W nowym miejscu bardzo łatwo wpaść w opały! Mimo początkowej niechęci postanawiają wspólnie odkryć tajemnice niezbadanych i zaskakujących zaświatów. Czy sprostają nowym wyzwaniom i niecodziennej przygodzie? 

Nagradzana na światowych i europejskich festiwalach historia to ekranizacja czeskiej książki dla dzieci autorstwa uwielbianej Ivy Procházkovej. Współprodukowana przez polskie studio Animoon animacja jest uniwersalną opowieścią o sile przyjaźni i wzajemnym niesieniu pomocy.

Reżyseria: Jan Bubeniček, Denisa Grimmova

Kraj i rok produkcji: Czechy/Francja/Polska/Słowacja 2021

Czas trwania: 87 min.

Kategoria wiekowa: 6+

Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona. Rezerwacja dotyczy dzieci i dorosłych, prosimy o podanie pełnych i aktualnych danych w formularzu rejestracji online.

Szczegóły wydarzenia

Data rozpoczęcia 21-05-2022 14:00
Data zakończenia 21-05-2022 15:30
Liczba miejsc 60
Zarejestrowanych 60
Dostępne miejsca 0
Przepraszamy, brak wolnych miejsc.