Otwarta Scena Muzyczna

Zapraszamy do wzięcia udziału w niepowtarzalnym koncercie, współtworzonym przez młodych mieszkańców i mieszkanki Mokotowa.

Grasz na fortepianie lub innym instrumencie muzycznym? Jesteś początkującym młodym muzykiem, a może od kilku lat ćwiczysz grę na instrumencie? Uczęszczasz do szkoły muzycznej albo uczysz się w domu?

Zaprezentuj swoje umiejętności podczas Otwartej Sceny Muzycznej w Bibliotece na Tynieckiej! Podczas koncertu będziesz mieć możliwość zaprezentowania przed szeroką publicznością dwóch dowolnych utworów muzycznych. Do udziału w koncercie zapraszamy dzieci i młodzież do lat 16 – także na początkowym etapie nauki!

Zapisy przyjmujemy drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w wiadomości prosimy o podanie danych uczestnika:

  • Imię i nazwisko
  • Wiek
  • Instrument muzyczny (na miejscu jest fortepian, inne instrumenty muszą zostać przyniesione przez uczestników)
  • Utwór nr 1 (imię i nazwisko kompozytora, tytuł utworu, czas trwania utworu)
  • Utwór nr 2 (imię i nazwisko kompozytora, tytuł utworu, czas trwania utworu)

Koncert odbędzie się 11 czerwca o godzinie 17:30 w Multimedialnej Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI (ul. Tyniecka 40a).

Zapisy dla osób występujących na scenie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. | na koncert jest wstęp wolny!

Szczegóły wydarzenia

Data rozpoczęcia 11-06-2024 17:30
Liczba miejsc