Kino online "Halvdan – prawie wiking"

[EDIT] Wszystkie linki do projekcji zostały wydane.

Od 16 stycznia zapraszamy przed ekrany domowych monitorów na seans filmu „Halvdan - prawie wiking" (kat. wiek. 6+). Bohaterowie znanych i uwielbianych książek Martina Widmarka po raz pierwszy na ekranie! Aby odebrać darmowy kod do projekcji online i obejrzeć film  wystarczy wysłać do nas maila, podając w tytule wiadomości hasło BUDŻET OBYWATELSKI.

Zapisy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Liczba linków do projekcji ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Dwa światy. Jedna przyjaźń. Wielka przygoda! Kiedy dwa zwaśnione rody walczą o władzę, jedyną nadzieją na rozejm staje się młody Halvdan. Czy tajemnicza Meia pomoże mu odnaleźć zaginiony topór, symbol siły wikingów?

Ciekawski Halvdan, wbrew zaleceniom starszych, zapuszcza się w nieznane tereny i właśnie tam spotyka niezwykłą Meię, córkę króla wrogiej wioski. Mimo absolutnego zakazu bratania się z przeciwnikiem, szybko zostają przyjaciółmi i zaczynają rozumieć, że trwający konflikt nikomu nie służy. Czy uda się pogodzić upartych władców? I co z tym wszystkim ma wspólnego tajny język, zaginiony topór i góry psującego się jedzenia?

polski dystrybutor: Stowarzyszenie Nowe Horyzonty
Reżyseria: Gustaf Åkerblom
Kraj i rok produkcji: Szwecja 2018
Czas trwania: 93 min
Wersja językowa: Dubbing
kategoria wiekowa: 6+

Dostęp do filmu dofinansowano ze środków pochodzących z Budżetu Obywatelskiego 2021 w ramach projektu "Biblioteka z ogrodem zamiast betonu, otwarta w weekendy, rozkWita na Tynieckiej - bezpłatne koncerty, filmy, nowości wydawnicze, warsztaty, kawa, hamaki i źródełko wśród kwiatów”.

Szczegóły wydarzenia

Data rozpoczęcia 16-01-2021
Liczba miejsc 30