Smaller Default Larger

"Sztuka improwizacji" - warsztaty aktorskie dla dzieci

Zajęcia
Termin: 9 grudzień 2016 17:00

Miejsce: Warszawa, Mokotów

9 grudnia o godzinie 17.00 w Multimedialnej Bibliotece Dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI kolejne spotkanie z cyklu :

Warsztaty aktorskie dla dzieci - nauka improwizacji dla dzieci w połączeniu z zadaniami przed kamerą, zajęcia kameralne, wspaniałe warunki na prowadzenie takich zajęć, umożliwiające dzieciom skupienie, wyciszenie, ale też i dobrą zabawę.

Zajęcia poprowadzą :
Małgorzata Adamska – reżyser obsady min. filmów : “Szatan z siódmej klasy reż. Kazimierz Tarnas , ”Dzień świra” , "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" reż. Marek Koterski, "Kamienie na szaniec" reż . Robert Gliński, "Jesteś bogiem" reż. Leszek Dawid, "33 sceny z życia"reż. Małgorzata Szumowska i do seriali " Ekstradycja"reż. Wojtek Wójcik , Boża podszewka" reż. Izabella Cywińska “Druga szansa”,“Prawo Agaty” ,“Brzydula”, 39 i pół" i wiele innych.
LAUREATKA nagrody im. Weroniki Migoń przyznawanej przez Polską Akademię Filmową dla reżysera obsady za film”Demon”.

Joanna Borer - aktorka, reżyser, Grająca w teatrze” Guliwer”, 
w filmach, serialach, użyczająca swojego głosu postaciom z filmów animowanych i fabularnych, laureatka nagrody aktorskiej na Festiwalu teatralnym w Toruniu, laureatka nagród na konkursach 
i festiwalach piosenki francuskiej i kabaretowej. Z dziećmi pracująca od wielu lat – nagrody zarówno zespołowe i indywidualne na festiwalach teatrów dziecięcych dla młodych aktorów pod jej kierunkiem.
Zapisy proszę przesyłać na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
wszelkie dodatkowe informacje tel. 601 318 567
koszt: 50,-
ilość miejsc ograniczona

 

 

Terminy


  • 9 grudzień 2016 17:00
  • 4 listopad 2016 17:00

Wspierane przez iCagenda