Smaller Default Larger

POKAZ PRZEDPREMIEROWY Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica

KINO W BIBLIOTECE
 Rezerwacja zakończona
 
60
Termin: 1 marzec 2019 17:00

1 marca, godz. 17:00

POKAZ PRZEDPREMIEROWY

Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica

 

Pierwsze zlecenie dla Detektywistycznego Biura Lassego i Mai! Przed rozpoczęciem ważnego konkursu, w szkole w Valleby, znika cenna nagroda. Czy dzieciom uda się ją odnaleźć?

 

Bohaterowie popularnej serii filmów otrzymują pierwsze poważne zlecenie. Konkurs Hammarabi ma szansę stać się wielkim wydarzeniem w szkole w Valleby. Nagrodą jest starożytna księga, w której spisano zasady rozwiązywania sporów. Tuż przed rozpoczęciem konkursu książka znika w tajemniczych okolicznościach. Bez niej konkurs nie może się odbyć! Uczniowie szykowaliby się na próżno, a w dodatku szkoła straciłaby swój prestiż. Od początku zaangażowani w sprawę Lasse i Maia podejmują próbę odnalezienia zguby. Energiczna i przebojowa dziewczynka jest zupełnym przeciwieństwem nieśmiałego Lasse. Czy dzieci dojdą po nitce do kłębka do finału sprawy i jak w rozwiązaniu zagadki pomoże im biała gołębica? Przebojowy wstęp do popularnej serii filmów o przygodach małych detektywów.

 

Reżyseria: J. Bornebusch, Kraj i rok produkcji: Szwecja 2018, Czas trwania: 95 min., Kategoria wiekowa: 6+

 

Liczba miejsc ograniczona, zapisy on-line na stronie biblioteki: www.mbddim.pl (kalendarz wydarzeń). Uwaga! Bezpłatne wejściówki będą do odbioru dla wszystkich zapisanych online w Multimedialnej Bibliotece (ul. Tyniecka 40a) do 26 lutego.

Tel.: 22 646 46 02

 

 

Miejsca dostępne
Brak miejsc w tym terminie
Ilość miejsc
60

 

Terminy


  • 1 marzec 2019 17:00

Wspierane przez iCagenda