Smaller Default Larger

KURS PHOTOSHOPA OD PODSTAW

Zajęcia
 Rezerwacja zakończona
 
8
Termin: 1 marzec 2019 17:00

Pierwszego marca uruchamiamy kolejną edycję KURSU PHOTOSHOPA OD PODSTAW dla młodzieży i dorosłych. Warsztaty przeznaczone będą zarówno dla osób, które nie miały wcześniej styczności z programem Photoshop oraz dla tych, którzy mają poczucie, że poznali tylko ułamek jego możliwości.

 

Zapraszamy na spotkanie informacyjne 26 lutego o godzinie 17.00. Ważna informacja: umiejętność rysowania czy jakikolwiek zmysł artystyczny nie będą w żadnym razie wymagane.

 

Zajęcia poprowadzi Daniel Gutowski - grafik, ilustrator, twórca komiksów i motion designer, członek grupy komiksowej Maszin, https://danielgutowski.com/

 

Głównym celem zajęć jest przekazanie uczestnikom praktycznej wiedzy na temat narzędzi Photoshopa najczęściej wykorzystywanych przez profesjonalnych grafików w ich codziennej pracy. Zajęcia będą rozpoczynać się od prezentacji przygotowanej wcześniej grafiki, którą następnie każdy uczestnik wraz z prowadzącym stworzą od podstaw przy wykorzystaniu kolejno omawianych narzędzi.

 

Kurs rozpoczyna się 1 marca i potrwa do  9 kwietnia (liczba godzin 24). Zajęcia odbywają się we wtorki i piątki w godz. 17.00-19.00 
Minimalny wiek uczestników 16 lat.

Zapisy on-line (kalendarz wydarzeń) 

Cena 240 zł płatne na miejscu w bibliotece za cały kurs z góry.

 

Miejsca dostępne
2
Ilość miejsc
10

 

Terminy


  • 1 marzec 2019 17:00

Wspierane przez iCagenda