Angielski dla dzieci. ZAJĘCIA

W związku z sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce, zajęcia stacjonarne zaplanowane od marca do czerwca zostały zawieszone.

Jesteśmy w kontakcie on-line

Angielskidladzieci 2020

Zajęcia prowadzone są metodą immersji językowej tj zanurzenia w języku angielskim. Metoda ta uznawana jest za najskuteczniejszą, gdyż najbardziej zbliżona jest do naturalnego procesu zdobywania kompetencji językowych dziecka. Oznacza to, że prawie przez cały czas zajęć dzieci osłuchują się z wypowiedziami prowadzącego.Nauczyciel poprzez pokazywanie, gesty, mowę ciała przekazuje informacje w taki sposób, aby dziecko zrozumiało znaczenie słów. Podczas zajęć najmłodsi śpiewają piosenki wraz z gestykulacją, nie zdając sobie sprawy z tego, że cały czas uczą się nowych zwrotów. Wykonują prace plastyczne, grają w gry i przygotowują przedstawienia - jednym słowem uczą się wszystkimi zmysłami.

 

Wiek uczestników: 4-6 lat

Data: poniedziałki i środy grupa I, godz. 16.30

         poniedziałki i środy grupa II, godz. 17.45

Liczba miejsc ograniczona, wstęp bezpłatny, obowiązują zapisy on-line przez stronę www.mbddim.pl

Jesteś zainteresowany zajęciami, a nie ma już miejsc? Skontaktuj się z instruktorem pisząc w temacie maila LISTA REZERWOWA Język angielski dla dzieci  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.